Відділи

Відділ музично-теоретичних дисциплін
Відділ народних інструментів
Оркестровий відділ струнно-смичкових та духових інструментів
Фортепіанний відділ

Фортепіанний відділ

Завідувач відділу – Ткачівська Тетяна Юріївна.

Викладачі відділу:
Баб'як Віталій Олександрович (Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського);
Костенко Віолета Василівна (Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського, Прикарпатський університет ім.В.Стефаника);
Ткачівська Тетяна Юріївна (Львівська середня спеціальна школа-інтернат ім.С.Крушельницької, Прикарпатський університет ім.В.Стефаника).

Ткачівська Тетяна Юріївна Костенко Віолета Василівна

 
Баб'як Віталій Олександрович

У відділі навчається 27 учнів, працює 3 викладачі: Віталій Баб'як, Віолета Костенко та Тетяна Ткачівська, висока кваліфікація та багатий педагогічний досвід яких спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, їх любові до музики, праці та рідного краю, сприйняття ними крізь призму музичного мистецтва краси навколишнього світу.

Жодна подія шкільного життя не проходить без юних піаністів. Учні відділу ведуть різноманітну концертну діяльність: беруть участь у звітних концертах школи, концертах з нагоди відзначення пам'ятних дат, свят, в районних та обласних мистецьких конкурсах, де виступають із сольними програмами та в ансамблях, демонструючи високий рівень виконавської майстерності.

Викладачі фортепіанного відділу приймають активну участь у культурно-мистецькому житті району та області, є провідними концертмейстерами у школі та при хоровому колективі народного дому м.Тисмениця, учасниками хору “Просвіта” Тисменицького районного відділу культури, а також вокального ансамблю та хору школи, які щороку під час Різдвяних свят поспішають привітати колядками та щедрівками заклади селища Єзупіль та навколишніх сіл, разом з викладачами середніх шкіл с.Загвіздя та селища Єзупіль проводять спільні вечори-концерти з нагоди відзначення пам’ятних дат видатних поетів, письменників та борців за незалежність України.


Газета «Вперед» Тисменицької районної ради, 3 липня 2015 р.

Free Web Hosting