Відділи

Відділ музично-теоретичних дисциплін
Відділ народних інструментів
Оркестровий відділ струнно-смичкових та духових інструментів
Фортепіанний відділ

Відділ народних інструментів

Завідувач відділу – Бацяк Оксана Михайлівна.

Викладачі відділу:
Бацяк Оксана Михайлівна (Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського), клас бандури;
Дзеба Михайло Яремович (Калуське училище культури, Прикарпатський університет ім.В.Стефаника), клас акордеону;
Матвіїв Степан Богданович (Прикарпатський університет ім.В.Стефаника), клас баяну;
Соляник Ірина Михайлівна (Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського, Прикарпатський університет ім.В.Стефаника), клас гітари;
Федорняк Наталія Богданівна (Прикарпатський університет ім.В.Стефаника), клас бандури.

   
Бацяк Оксана Михайлівна Дзеба Михайло Яремович

   
Матвіїв Степан Богданович Соляник Ірина Михайлівна

 
Федорняк Наталія Богданівна

У відділі навчається 30 учнів, працює 5 викладачів: Оксана Бацяк, Михайло Дзеба, Степан Матвіїв, Ірина Соляник та Наталія Федорняк, які навчають дітей грі на бандурі, акордеоні, баяні та гітарі. Учні та викладачі відділу ведуть різноманітну концертну діяльність: виступають перед односельчанами та гостями селища Єзупіль на концертах, присвячених знаменним датам, та творчих звітах, є бажаними гостями в дитячих садках та школах, приймають активну участь у культурно-мистецькому житті району та області. Викладачі відділу є учасниками вокального ансамблю школи, хору «Просвіта» та оркестру народної музики Тисменицького районного відділу культури, вокального колективу «Ладо» та ансамблю бандуристів «Гердан» Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

У відділі працюють ансамблі бандуристів (керівники – О.Бацяк, Н.Федорняк), баяністів (керівник – С.Матвіїв), народної музики (керівник – М.Дзеба). Учні відділу – неодноразові переможці та призери районних, обласних та всеукраїнських мистецьких конкурсів.

Викладачі відділу тісно співпрацюють із вчителями середніх шкіл сіл Загвіздя, Сілець та Єзупіль у підготовці учнів до шкільних концертів, тематичних заходів, оглядів колективів художньої самодіяльності.

Free Web Hosting